O nas

Ogrody Shenkel

Zakładanie i pielęgnacja ogrodów

Zajmujemy się zakładaniem i pielęgnacją ogrodów na terenie Krotoszyna i okolic w obrębie 50 kilometrów. Prowadzimy kompleksowe prace związane z rewitalizacją ogrodów, zajmujemy się między innymi: niwelacją terenu, zakładaniem i koszeniem trawników, układaniem kostki brukowej, sadzeniem i wycinaniem drzew oraz zakładaniem systemów nawodnień. Jesteśmy na rynku od 3 lat, dysponujemy odpowiednim sprzętem i doświadczeniem. Przy wykonywanych usługach kierujemy się estetyką, dokładnością i terminowością, co pozwala nam zdobywać ciągłe uznanie klientów. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Nasza misja

Naszą misją jest zaspokojenie Twoich potrzeb oraz wsparcie przy spełnianiu wizji Twojego wymarzonego ogrodu, oferując przy tym najwyższą jakość realizacji wykonywanych usług.

Dbamy o kondycję Twoich roślin, odpowiednie ich nawodnienie i zabiegi pielęgnacyjne. Wszystko po to, aby Twój ogród i rośliny zaskakiwały każdego swym urokiem. W pracę wkładamy całe swoje serce, tak jakbyśmy pracowali we własnym ogrodzie, a Ciebie traktujemy nie jak klienta, a jak Partnera.

Masz pytania?

Skontaktuj się
z nami